Co nás čeká v Pretty little liars

26. června 2014 v 20:29 | Elise |  Články PLL
Čauky,
Marlene King, producentka seriálu PLL prozradila, co nového nás čeká v PLL.
Na webu E! Online, Marlene například prozradila, jak to bude s Monou a její armádou, Ezrou, Ariou a jak to bylo se Shanou.
Pokud Vás to zajímá, podívejte se do celého článku, kde najdete přeložený rozhovor!!!


Your Elise


Co má Mona v plánu s novou armádou???
Z téhle skupiny jsme doslova vytvořili "Moninu armádu". Mona teď bude venku fungovat, ne sice jako -A, ale bude dávat dohromady lidi, které Alison trápila, když ještě žila v Rosewoodu. Myslím, že doufá, že ti lidé budou její spojenci, až se Alison vrátí. Snaží se je přesvědčit, že v početnosti je síla.

Znamená to, že už nepatří do -A týmu???
Už to řekla dříve: "Jsem tu! Lidi už o mě ví, nepotřebuji být nadále -A!" Takže se postaví svému protivníkovi tváří v tvář a lidem na očích.

Byla Shana opravdu -A???
Na spoustu otázek se dozvíte odpověď toto léto. Shana potvrdila, že podpálila chatu a také přiznala, že vzala spravedlnost do svých rukou po tom, co Alison a ostatní lhářky provedly Jenně, kterou to opravdu hodně poznamenalo na zbytek života.

Byla Shana na střeše???
Toto se bude řešit v následujících epizodách. Nechci odpovědět, ani neodpovědět. Ale asi vám můžu říct, že to, co šeptal Ezra Arie do ucha bylo, že na střeše byla Shana. Takže když řekl ve finále minulé série: "Vím kdo jsi!", myslel tím Shanu.

Co Ezra a Aria???
Je jasné, že Aria s Ezrou jsou spřízněné duše. A ať už je mezi nimi něco romantického nebo ne, nějakým způsobem je situace často svede dohromady.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co by jste chtěli zlepšit na našich stránkách ???

a) Více článků 37.1% (13)
b) Nic 20% (7)
c) Více videí 20% (7)
d) Více fotek 11.4% (4)
e) Jiné (a co, můžete napsat do komentářů) 11.4% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama