5 nejlepších momentů Mony Vanderwaal

16. září 2014 v 10:27 | Elise |  Články PLL
Ahojky,
jistě si ještě všichni dobře vybavujete Monu Vanderwaal-Janel Parrish z PLL...

Všichni dobře víte, co se Moně stalo. Ale nebojte v Pretty jí ještě uvidíte, protože je oficiálně potvrzeno, že se žádné ukončení natáčecí smlouvy s Janel nekoná!!!
Takže si jí ještě připomeneme 5 nejlepšími momenty :)
Your Elise


Mona a její hlas


Janel má neuvěřitelný hlas a v seriálu se jí povedlo svůj talent předvést. Jeden takový moment se odehrál v Radley, kdy si Mona sama sobě zpívala ukolébaku, přičemž v ruce držela kartu se srdcovou královnou. Byl to krásný záběr, který naháněl hrůzu.

Mona pomáhá

Na tomto seznamu nesmí chybět Moniny poslední scény. V poslední epizodě riskovala svůj život, jen aby pomohla Lhářkám, a tím odčinila vše, co jim dříve provedla. Když se nabourala do policejního systému, bylo jasné, že Mona je nejschopnější člověk v celém Rosewoodu.

BFF Mona a Hanna

Připadá nám, že Moniny krádeže v obchodech po boku Hanny se odehrály před mnoha lety. V jedné z úvodních scén PLL si Mona s Hannou ukradly sluneční brýle a šálu. Seznámili jsme se tak s "nej kámoškama", které působily nerozlučně. To ještě nikdo netušil, co se bude dít…

Mona je -A

Jedna z nejlepších scén celého seriálu: Mona sundá kapuci a odhalí se před Spencer jako -A. A v tom okamžiku složí Spencer k zemi. Klasická ukázka toho, jaká byla Mona briliantní -A.

Přeměna v Catwoman

Přeměna ,šprtíka Mony' do podoby, v jaké jí známe. Scéna se odehrála v jednom z flashbacků, kdy Mona převlečená za Catwoman, přistoupila k Ali: "Mňau." "Znám tě?" "Ne, ale poznáš."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama