Rozhovor s Oliverem Goldstickem

29. března 2015 v 21:20 | Elise |  Rozhovory PLL
Ahojky,
dnešní článek bude o tom, co můžeme očekávat od příští série. Odpovídat bude televizní scénárista Oliver Goldstick.
Jelikož po finální epizodě máme snad ještě více otázek než před ní, rozhodlo se TVLine udělat s Goldstickem rozhovor, ve kterém by se měl objasnit časový skok, Monin návrat a možné dvojče Jasona.
Více v celém článku :)
Your Elise

Časový skok
Bavili jsme se o časovém posunu o čtyři roky. Na tomto seriálu pracuje stejný tým scenaristů už od začátku, takže se teď uskuteční mnoho nápadů, o kterých se diskutovalo dříve, třeba i před třemi lety.
Monin návrat
Její plán nezafungoval. Vymyslela opravdu spletitý plán, ale byla poražena ve své vlastní hře, přestože je opravdu chytrá. Z knihy jsme vzali tři geniální lidi (Spencer, Monu a Andrewa) a vytvořili jsme z nich zajímavou Nejsvětější trojici. Všichni jsou bystří a důvtipní; lepší slovo než "důvtipný" mě pro charakteristiku -A nenapadá.
Charles
Vytrvejte, odpovědí se dočkáme. První část šesté série (6A) bude stlačená. Nejen že natočíme méně epizod (bude jich 10, obvykle jich bývá 12 nebo 13), ale odehraje se během tří týdnů. V těchto třech týdnech se budou děvčata vypořádávat s následky šoku z bunkru. Budou hledat opravdové odpovědi a i je dostanou, stejně jako publikum.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama