Rozhovor se Sarou Shepard

30. března 2015 v 20:07 | Elise |  Rozhovory PLL
Ahojky,
dnes tu pro Vás mám rozhovor s autorkou knížní série PLL Sarou Shepard. Jelikož je pouze autorka knižní série a tudíž netočí samotný seriál Pretty little liars, podělila se s námi o své teorie ohledně -A. Samotnou Saru Shepard, jste mohli vidět v poslední epizodě, když hrála reportérku, která nám sdělila zprávu ohledně novém svědkovi v případu Alison DiLaurentis, což se jí samotné prý velmi líbilo!
Na otázky odpovídala časopisu People, její odpovědi najdete v celém článku...

Your Elise


V lednu jste řekla, že nevíte kdo je -A. Teď už to víte?

Ne! Stále to nevím a nemám nejmenší tušení. Mám několik tipů, ale nikdo mi nic neřekl. Mám pocit, že nám poskytli trochu více nápověd, ale ne, nemám ponětí kdo by to mohl být a to se mi líbí, protože mám ráda překvapení.


Kterou postavu jste měla nejraději, když jste psala knihy? A kterou máte nejraději na obrazovce?

Na obrazovce mám ráda Monu. Monu jsem měla ráda i v knihách, ale v seriálu jako by Mona a Courtney tvořily jednu osobu. Ona je v nějakých případech také dobrá. V seriálu ji zbožňuji.


Napadlo vás někdy, že se Mona stane miláčkem fanoušků? V knihách zemřela hned poté, co se odhalilo, že je -A, ale v seriálu své prohřešky odčinila a když zemřela, všichni z toho byli zdrcení.

Líbilo se mi jak to všichni nesli. Říkala jsem si: "Počkejte, vždyť vážně byla -A!" V knihách nikdy neměla možnost se vykoupit ze svých prohřešků. Nikdy se nedostala do stádia, aby si o ní lidé říkali: "Mona byla týraná chudinka." I když byla, v knihách byla hodně dobíraná a šikanovaná. Vzala to do vlastních rukou a zašla trochu daleko. Ale ne, líbí se mi, jak ji fanoušci vidí. Je to vtipné.


Co si myslíte o teorii: Aria je -A?

Už jsem o tom četla a zní to zajímavě. Mám pocit, že ať má člověk jakoukoliv teorii, může vždycky najít něco, čím ji prokáže. Nemyslím si, že je Aria -A, ale koukám na to z pohledu vypravěče příběhu.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama