Rozhovor s Janel Parrish

6. dubna 2015 v 16:00 | Elise |  Rozhovory PLL
Ahojky,
je tu další rozhovor a tentokrát s Janel Parrish, představitelkou Mony z PLL.
Pokud už jste viděli poslední díl 5x25, tak jistě víte, že Mona je zpět!!!
Její tajemství a odpovědi, najdete v celém článku!!! A mimochodem, jak se Vám líbila Mona jako Alison?
Your Elise

Aby jsem Vás uvedla do reality, tak ze začátku ani sama Janel nevěděla, že neni mona mrtvá! Marlene King to nikomu neřekla.

1) Jaké bylo držet tajemství, když jses dozvěděla, že Mona je naživu?

Nemusela jsem to tajit moc dlouho. Upřímně, když mi Marlene řekla, že zemřu, myslela jsem si, že jsem mrtvá. A pak si mě pár týdnů před natáčením finálové epizody zavolala a já se dozvěděla, že vlastně ne. Ale upřímně jsem zas až tak překvapená nebyla, protože lidé v Rosewoodu mrtví nezůstávají.Vážně jsem si myslela, že jsem mrtvá, ale nebylo to zas takové překvapení, protože tenhle seriál je opravdu bláznivý a lidé, kteří zemřeli, se vždy vrací. Ale jsem za to opravdu ráda!

2)Jak to zjistili ostatní? Dozvěděli se to až na čtené zkoušce finálové epizody?

Ano. V tu dobu jsem zrovna účinkovala v Dancing with the Starstakže jsem přišla pozdě a neviděla jsem, jak reagovali. Ale nejspíš z toho byli v šoku, protože pak za mnou chodili a říkali mi: "Panebože, ty jsi naživu!"

3)Byla jsi ráda, že ti to Marlene neprozradila hned po Monině smrti? Patrně to pro tebe takhle bylo daleko jednodušší.

To rozhodně. Hodně lidí se mě ptalo, jestli jsem opravdu mrtvá, a já jim odpovídala že ano, protože jsem si to opravdu myslela. Finálovou epizodu jsme točili asi před dvěma měsíci, takže od té doby jsem to tajemství měla na krku, což bylo docela těžké.

4)Líbilo se mi, jak bylo odhalení toho, že je Mona naživu, provedeno. Sedící na židli, hrající na piano, vypadající jako Alison. Skvělé a děsivé!

Opravdu děsivé! Ale narovinu si řekněme, že jako blondýna vypadám příšerně. Už nikdy blond vlasy nechci! Děsím se při pomyšlení na to, jak jsem v té paruce vypadala.

5)Kromě toho, že je Mona naživu jsme také zjistili, že -A je Charles DiLaurentis! Jak jsi reagovala při čtení scénáře, když jsi konečně zjistila odpověď?

Je opravdu vtipné, že finále Pretty Little Liars končí velkým odhalením, ale zároveň pěti otázkami. Je to kvůli tomu, aby se lidé vrátili. A já se chci ty odpovědi také dozvědět. Neznám odpověď ani na jednu z těch otázek. Moje první reakce byla: "Počkej! Kdo je Charles? Chci vědět všechno!" A Marlene mi jen řekla: "Šestá série" Byla jsem naštvaná, že mi nic nechce říct.

6)Ještě jsi nečetla scénář pro premiéru šesté série, takže je mi jasné, že vážně nic nevíš, ale neslyšela jsi něco o tom, co se chystá?

Vím jedině to, že začneme tam, kde jsme skončili. Všechny Lhářky pohromadě. Bude to šílené. Nevím co očekávat, ale moc se na to těším. Slyšela jsem, že to bude šílená série.

Celý, originální rozhovor s Janel najdete na stránkách E!News...

Your Elise

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

co říkáte na naše stránky ?

a) super 76.9% (40)
b) normální 15.4% (8)
c) hrůza 7.7% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama