Kniha Bliss od Shay Mitchell

9. června 2015 v 19:18 | Elise |  Články PLL
Ahojky,
mám tu pro Vás zajímavou novinku...
Shay Mitchell, představitelka Emily v Pretty little liars, ještě kromě hraní a focení stihla napsat se svojí nejlepší kamarádkou Michaleou Blaney i knihu.

Kniha má název Bliss a je o třech dvacetiletých dívkách, které hledají smysl života. Více o knize se dočtete v celém článku.
Tak co koupíte si jí?

Your Elise

Bliss

Kniha o jednadvacetileté dívce Sophii Marcusové, která si užívala život jako hollywoodská hvězdička. Nyní ale žije v Torontu a její život není vůbec vzrušující. Přes den chodí na přednášky a po večerech pracuje v klubu a připadá jí, že se její život nikam neubírá.
Její nejlepší kamarádka Demi Michaels nestuduje, protože veškerou svou energii nasměřovala do vybudování perfektního vztahu se starším mužem. A když se tento vztah rozpadne, Demi je v koncích.
Další Sophiinu kamarádku, Leandru Hunting, nezajímá ani práce, ani milostné románky. Svou budoucnost si představuje úplně jinak. Po promoci vyráží procestovat celý svět na jachtách, v letadlech a v limuzínách jednoho až směšně bohatého muže. Bude jí někdo schopný ukázat, o čem je pravá láska?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama