Spoilery k 6B

8. srpna 2015 v 16:00 | Anne |  Články PLL
První polovina šesté série ještě není za námi a už se dostali ven spolilery k té druhé. Ta bude vysílaná od ledna 2016! Tento týden se lhářky dozví kdo je -A aka Charles. Tím ale jejich příběh nekončí a bude dále pokračovat i v další a to sedmé sérii. Spekuluje se, že po sedmé sérii bude buď další a to poslední, nebo udělají závěrečný film.Zde se můžete podívat na první fotografii po pětiletém skoku v čase.


Podle článku EW v průbehu pěti let stihly vystudovat vysokou školu a najít si zaměstnání. které se bude odrážet v jejich oblékání. Mučení, které podstoupily, je ale nenechalo neposkvrněné. Stále trpěly post traumatickým stresem a všechno čím si prošly je nenechalo být a ovlivňovalo jejich rozhodnutí. S největší pravděpodobností jim to i pomohlo udělat rozhodnutí, které by dříve neudělaly, více riskovali nebo lépe zvládaly stres. Do Rosewoodu se všechny čtyři vrátí na žádost Alison. Proč? To se zatím neví.
Co se ale ví, že minimálně jedna z lhářek bude zasnoubená. Marlene nazačila možnost více snubních prstýnků. Znamená to, že se už jedna v průběhu skoku vdá, nebo některá z nich odmítne? Podle všeho to vypadá, že jedna ze zasnoubených bude Hanna. Na fotce má sice prstýnek na pravé ruce místo na levé, ale někteří fanoušci tvrdí, že snapchat obraz převrací.
Čekají nás dvě nové mužské postavy. Jednou z nich bude Jordan, sofistikovaný 27 letý mladík pracující v módním průmyslu. Druhým přírůstkem bude 24 letý Liam, který pracuje jako redakční asistent a je z Bostonu.
Co se párů týče, nejvíc toho víme o Ezrovi s Ariou. Podle Lucy Hale se k sobě tihle dva k sobě nevrátí a dokonce oba budou mít vztah s někým jiným.
Dále se říká, že jedna z lhářek bude těhotná. Bude to opět Hanna nebo tentokrát někdo jiný?

Zdou jsou tyto spoilery pravdivé se ale dozvíme až v lednu příštího roku. Do té doby budeme to čekání muset nějak přežít. Co Si o tom myslíte vy? Co si myslíte, že je pravdivé nebo pravděpodobné a co na druhou stranu blbost?
kisses -A
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adél Adél | 11. srpna 2015 v 20:24 | Reagovat

Ahoj, už teť je hrozné čekat jen týden na další díl, ale skoro 5 měsíců! O_O to nezvládnu. Moc se těším na další díly i na další sérii nebo film...
-A...dél :-D

2 ssserials ssserials | 11. srpna 2015 v 21:39 | Reagovat

Ahoj,
no to samé si také říkám (je to hrozný, takhle dlouho čekat). A ten film! To si asi nedokážu ani představit, jak by ho udělali :-D
Your Elise

3 Adél Adél | 12. srpna 2015 v 11:14 | Reagovat

JO s tím filmem to by muselo být těžké, aby všechny zodpověděli všechny otázky... no ať už to bude jak koliv moc se těším :d

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama