Listopad 2015

Pretty little liars speciál

26. listopadu 2015 v 19:08 | Elise |  Články PLL
Ahojky,
nějak jsem to pozdě zaregistrovala, ale přece jen (a neni to tak pozdě), že ABC Family vydalo SPECIÁL k šesté sérii. Takže se omlouvám, že o tom píšu s menším zpožděním, ale teprve včera se udělaly titulky. Každopádně speciál Pretty little liars online najdete ZDE :)
Ke stažení ZDE.
Your Elise

Pretty little liars má nové intro

11. listopadu 2015 v 17:35 | Elise |  Články PLL
Ahojky,
v dnešním článku bych se chtěla věnovat novému intru, které bude vždy před každou epizodou trošičku jiné.
Pokud vůbec netušíte o co se jedná, tak se nebojte, hned to vysvětlím... Jednoduše řečeno, je intro taková krátká scéna nebo malé video, před každou epizodou (dílem).
Až do ted jsme měli intro pokaždé stejné. Viděli jsme tam lhářky (bez Alison) a Aria dělala takovéto ššš! Pokud se chcete dozvědět jaká je změna, tak v pravo dole klikněte na položku Celý článek :D :D :D
Ale i tak jsem Vám sem dala mini video o tom, jak probíhalo natáčení nového intra a určitě se podívejte do celého článku, protože tam najdete další videa!
Your Elise

Jak budou lhářky vypadat po pěti letech?

10. listopadu 2015 v 20:04 | Elise |  Články PLL
Ahojky,
jak budou lhářky vypadat po pěti letech, tudíž rok po vystudování vysoké školy? Také Vás to zajímá? Tak se určitě podívejte do celého článku, kde najdete i vyjádření Marlene King.
Ještě dodávám, že na 6B s cz titulkami se budeme moct podívat 13.01.2016. To už je za 63 dní!
Your Elise

Pretty little liars 6B promo

10. listopadu 2015 v 19:48 | Elise |  Promo
Ahojky,
promo k epizodě 6x11, 6B, k zimní premiéře nebo pokud chcete k druhé polovině šesté série Smějící se už jsem dávala (najdete ZDE), ale našla jsem i ještě jedno, novější. Přišlo mi lepší, takže jsem si řekla, že by byla škoda ho sem nepřidat. Tak co myslíte? Jaké je lepší? A těšíte se? Těšte se na další články!
Your Elise

Pretty little liars 6B

10. listopadu 2015 v 19:32 | Elise |  Články PLL
Ahoj všichni!
Omlouvám se, že už se tu dlouho nic nedělo :( Každopádně už jsem tady a mám pro Vás hned připravené nové příspěvky!
Ten první, je asi ten nejlepší... Je to totiž Sneak Peek aneb první čtyři minuty z 6B, tudíž ze zimní premiéry, druhé poloviny šesté série :D
Pokud se o PLL zajímáte víc, určitě už víte i o nepovedené scéně se Spencer (tato scéna je právě v tomto videu), která obletěla asi celý svět. Té scény si nejde nevšimnout. V tomto videu se nám tedy představí všechny lhářky, včetně Alison. A to tak, že uvidíme o co se po pěti letech zajímají.
Tak určitě napište, jak se Vám video líbilo!
Your Elise