Reakce z Instagramu na People´s Choice Awards 2016

13. ledna 2016 v 20:49 | Elise |  Články PLL

Ahojky,
tak mám pro vás konečně, slibovaný článek o tom, jak Shay, Lucy, Troian, Sasha a Ashley okomentovaly svoje fotky, které daly na Instagram ihned po výhře v People´s Choice Awards 2016 v kategorii Cable TV Drama (více o PCA2016 zde).
Takže v celém článku najdete originál popisek od každé z lhářek, ale i v cz překladu. Tak se podívejte a popřípadně zanechte komentář! :D

Pokud lhářky chcete sledovat na Instagramu přímo a neznáte jejich jména. Tak se můžete podívat SEM do článku, kam už jsem vám na jaře všechno psala :)
A začneme už asi rovnou u mé nejoblíbenější lhářky Shay Mitchell...

*Shay je na Instagramu jako @shaym.
This is what 6 years of blood, sweat, laughter and tears look like and after all those years I still need to pinch myself. Thanks to those of you who voted for us.
To je to, jak to po 6 letech krve, potu, smíchu a slz vypadá, i po všech těch letech stále potřebuji štípnout. Díky těm z vás, kteří pro nás hlasovali.

*Ashley Benson, na Instagramu jako @itsashbenzo.
Almost here pll thank you to everyone who continues to support our show. We love you!!!!!
Téměř zde PLL děkuji všem, kteří i nadále podporují naší show. Milujeme vás!!!!!

*Lucy Hale, která je na Instagramu jako @lucyhale, napsala zase tohle:

You GUYS! Thank you so much for choosing us as your favorite cable drama. You have no idea the amount of appreciation we have for your devotion to us and to the show. Cheers to YOU. PS miss you Sasha P.
Lidi! Děkuji moc, že jste si vybrali nás jako váše oblíbené kabelové drama. Nemáte ponětí, kolik radosti máme za vaši oddanost k nám a k naší show. Na zdraví pro vás. PS chyběla si Sasha P.


*A jako poslední, je tu Sasha Pieterse, na Instagramu jako @sashapieterse27. Sasha na této události nebyla, i přesto však napsala pár vět.


WE WON!!! So wish I could've been next to these 5 beautiful humans tonight. I am so beyond proud of our pretty little journey and so thankful to all of you INCREDIBLE fans who made it possible! Can't wait for you guys to see the second half of our season this Tuesday...you won't be disappointed! Congratulations to our wonderful cast, I can't wait to hug you all!!! THANKS FOR CHOOSING US!
VYHRÁLI JSME!!! Takže přála jsem si, abych mohla být u těchto 5 krásných lidí dnes večer. Jsem tak hrdá na naši docela malou cestu, a tak vděčná všem z vás, neuvěřitelným fanoušků, kteří toto umožnily! Nemůžu se dočkat druhé polovinu naší sezóny už toto úterý ... nebudete zklamáni! Gratuluji našemu krásnému obsazení, nemůžu se dočkat, až vás všechny obejmu !!! DÍKY, že jste si vybrali nás!

Tak to už by bylo z dnešního článku všechno. Doufám, že se vám pro mě pracnější a pro vás netradičně delší článek líbil a že mi napíšete třeba nějaký komentář :) Určitě napište, jestli by jste ještě občas takový delší článek chtěli. A předem se omlouvám, jestli se vám třeba můj překlad bude zdát občas trochu zvláštní, ale z aj mam horší dvojku, takže to překlad jako by byl od Anne, asi nebude :) Jo a pokud by jste chtěli i mě sledovat na Instagramu, tak jsem tam jako elik_martinkova.
Your Elise
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

co říkáte na naše stránky ?

a) super 76.9% (40)
b) normální 15.4% (8)
c) hrůza 7.7% (4)

Komentáře

1 ssserials ssserials | 13. ledna 2016 v 21:03 | Reagovat

Omlouvám se, nevím co se s tím děje, ale tenhle článek nevypadá vůbec tak jak jsem ho napsala a jak ho mám uložený. Nevim proč se to tady tak nechce ukázat ??? Ale alespon prozatím, tak tady je to co má být u Lucy: You GUYS! Thank you so much for choosing us as your favorite cable drama. You have no idea the amount of appreciation we have for your devotion to us and to the show. Cheers to YOU. PS miss you Sasha P.
Lidi! Děkuji moc, že jste si vybrali nás jako váše oblíbené kabelové drama. Nemáte ponětí, kolik radosti máme za vaši oddanost k nám a k naší show. Na zdraví pro vás. PS chyběla si Sasha P.
Your Elise

2 ssserials ssserials | 13. ledna 2016 v 21:03 | Reagovat

[1]: No konečně, už je to ok! :D Elise

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama