Pretty little liars Spoilery-epizoda 19-20

9. března 2016 v 12:06 | Elise |  Články PLL
Ahojky,
ještě před očekávanou epizodou Pretty little liars, tu mám pro vás nějakej ten spoiler, k epizodě 6x19 a 6x20 a něco málo k sedmé sérii. Jelikož je tenhle článek vlastně spoiler, tak vše o čem tenhle článek je, raději napíšu do celého článku... Tak pokud vás zajímá pokračování PLL tak se koukněte do celého článku, kde najdete víc :)
Your Elise

POZOR SPOILERY!

Tak asi nejprve začnu sedmou sérií... Ta by měla začít někdy v červnu 2016 a 7B v únoru, nebo březnu 2017. Identitu "Big -A" by jsme měli znát startem sedmé série. A Dr. Wren by se měl ukázat před koncem 6B. No a pozor, sedmá série by měla být už asi poslední.

V epizodě 6x19 s názvem Did you Miss Me?, která by měla být již dnes (9.března), by mělo být:
Když se Alison ocitne v nebezpečí, lhářky se rozhodnou vzít věci do vlastních rukou a zahájit protiútok. Hanna a Caleb pracují na plánu, jak se dostat k jejich trýzniteli. Emily a Spencer prošetřují, zda Mona nemá něco společného s vraždou. Aria a Ezra pokračují v psaní knihy, což je nakonec složitější, než čekali.

A v epizodě 6x20 Hush, Hush Sweet Liars, by mělo být:
Stalker hrozí, že všechny zabije, pokud lhářky neodhalí Charlottina vraha. Zatímco se spolu Spencer a Toby snaží chytit Sáru, Yvonne si klade otázku, komu skutečně patří Tobyho náklonost. Ezra dokončí poslední kapitolu a je připraven dát Nicole poslední sbohem. Aria ho utěšuje a staré city vyplouvají na povrch. Caleb soustavně pracuje na Hannině ochraně. Mezitím, Alison zažívá podivné vize, proto začně pochybovat o svém duševním zdraví, ale Emily ji přesvědčuje, že všechno v pořádku.

Tak uvidíme, co se dozvíme nového, pište mi do komentářů, co si myslíte o budoucnosti PLL!
Your Elise

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Co by jste chtěli zlepšit na našich stránkách ???

a) Více článků 37.1% (13)
b) Nic 20% (7)
c) Více videí 20% (7)
d) Více fotek 11.4% (4)
e) Jiné (a co, můžete napsat do komentářů) 11.4% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama