Co nás čeká v sedmé sérii PLL?

6. dubna 2016 v 17:31 | Elise |  Články PLL
Ahojky,
mám tu pro vás článek, který se bude týkat sedmé série Pretty little liars...
Ještě chci připomenout (pro ty co se pořád ptají), že sedmá série má začít někdy v červnu. Už se objevilo pár termínů, ale až to bude úplně jisté, tak vám to sem hned napíšu :)
Tenhle článek bude obsahovat samé spoilery, takže pokud nemáte dokoukanou šestou sérii, tak nejspíš nečtěte dál... Pokud ano, tak stačí vpravo dole kliknout na celý článek :)
V celém článku najdete sedm (dá se říct) bodů s novými poznatky, budu moc ráda, když mi pak svůj názor napíšete do komentářů :)

Your Elise

Takže tu máme po delší době, zase nějaký ten článeček. Tentokrát tedy s plným "pytlem" nových informací, tématů a jak už jsme u PLL zvyklí, taky otázek. Ještě na začátek, vám chci říct, že ikdyž je nyní vysílací pauza, tudíž není moc o čem psát, tak se i přesto budu snažit, jednou za čas sem něco postnout. Třeba můžu zase obnovit některé z dříve oblíbených rubrik, které mimochodem najdete ZDE.
Takže... jako první tu mám pro vás vzkaz od Marlene:
"Utajit něco před fanoušky je velmi náročné, protože jsou tak pátraví, nadšení a komunikativní. Je to báječné, jaký s nimi máme vztah. Je velmi těžké udržet před nimi tajemství." - I. M. King
Tak a jdeme dál:
Sedmá série bude nejspíš poslední...
Tento seriál nejspíš skončí sedmou sérií, Marlene nejspíš nemá takovou moc, aby bylo pokračování tohoto seriálu reálné, ikdyž má velkou sledovanost. Plno lidí také píše, že už by tento seriál měl skončit, co si o tom myslíte? Je pravda, že se mi zdá docela nekonečnej, ale když skončí tak skončí i tento blog :(. Marlene sice slibuje, že v poslední sérii bude mít každý díl překvapivé rozuzlení a bude obsahovat odpověď na nějakou otázku. Ale kdo ví, v PLL je všechno vždycky jinak, než má být. Slyšela jsem teda i něco o filmu, kde se na všechno odpoví atd., ale upřímě si myslím, že je nereálnej a byl by tak pětihodinovej :D

Uber A...
To co se stalo v posledním díle, nejspíš všechny zaskočilo, mě teda ano. Myslím Eliota a Mary. Celou první půlku budeme sledovat její pohnutý příběh, flashbacky a důvody, proč se rozhodla Alison vystrašit a vrátit se zrovna teď. Ve volných chvílích, kdy si zrovna nehraje na mrtvou sestru, pak také pomáhá našemu Uber A. Bohužel není známo, jako moc je Uber A uber, ale nejspíš se dozvíme, jestli byl/a i velitel CeCe, nebo jaký příběh to vlastně skrývá. Ted je ještě otázka, jestli to celkové, velké A je A.D. či Mary Drake, nebo ještě někdo úplně jiný, někdo koho by jsme nikdy netipovali. Upřímě už se v tom sama začínám docela ztrácet :( Asi nejsem sama, protože mi příjde, že i tvůrci mají menší zmatek. P"vodně se psalo, že se v šesté sérii, všechno dozvíme ale z odpovědma na otázky, to dopadlo tak, že těch otázek je asi ještě víc :D

Romantika v Pretty little liars...
Marlene doslova prohlásila, že to bude nejromantičtější sezóna vůbec. Ikdyž, nevím nevim, když se postupně zas páry rozešly a sešli zpátky :D Jak už jste si mohli všimnout, tak na konci šesté série se nám odkryla nová zápletka, trojúhelník Hanna-Caleb-Spencer. A taky máme zpět dvojku Ezria. Těšit se prý můžou všichni fanoušci původních párů, kteří si ve spontánních okamžicích či dlouhodobém vývoji přijdou na své. No uvidíme, já osobně nejsem ráda, že se páry zase rozcházejí. Líbila se mi představa, že je Spencer s Calebem, tudíž Hanna bez Caleba. Ezria mi nějak nevadí, jen nevím ke komu dát Tobyho. Jak by to líbilo vám?

Lhářky udělají chybu...
Během poslední série se lhářkám podaří udělat něco příšerného, co nezůstane jen tak bez odezvy a -A to použije jako zbraň ve své ruce. Doslova to využije ve své závěrečné hře. Dle Marleniných slov to bude něco šokujícího, nečekaného a hrozně nebezpečného.

Návrat některých postav...
Hodně se mluvilo o Jasonovi, ten by se vrátit zpět měl! Podle jiných zdrojů se vrátí na rodinnou večeři s tetou, která vypadá jako jeho máma a sestrou, která by se měla léčit v blázinci. Bohužel nikdo neví, jak dlouho zůstane. Zpět by se měl vrátit taky Wren a Paige. Tak uvidíme, jestli si Emily najde někoho jiného, nebo se vrátí zpět ke své lásce.

První díl bude děsivý...
První díl, by se měl odehrávat v lese, nebo chcete-li v lesích. Sedmá série už nebude jen tak pohodová (sem tam nějaké to leknutí), sedmá série by měla zavítat mezi vaše nejděsivější noční můry. Alfred Hitchcock je oproti Marlene v oboru hororů břídil. Budeme se nejspíš bát od prvního dílu po poslední, ostatně, také nás čeká největší, nejlepší a nejnečekanější série vůbec, série plná odpovědí, série, jaká tu ještě nebyla.

Tak se máme na co těšit! Pokud máte nějaké komentáře, budu za ně ráda! Děkuju za přečtení článku a za to, že stále navštěvujete náš blog.
Your Elise

PS: Nejsem tak počítačově zdatná, tak doufám že problémy s barvou písma přetrpíte :D

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama