Budoucnost blogu

15. července 2017 v 23:01 | Elise |  Informace blogu
Ahoj,
v posledních příspěvcích, které se ještě týkaly Pretty little liars, jsem vám psala o tom, že máme v plánu s blogem pokračovat... A to obě aktivně s Anne. Byla by to docela škoda, blog zrušit, protože za tu dobu, co blog funguje, je zde celkem úspěšná návštěvnost, navíc tenhle blog ke mě prostě patří. A byla by to škoda ho zrušit, když existuje spostu dalších super seriálů. Ano, smůla je, že The Lying Game i Pretty Little Liars, už nejsou aktivními seriály. A tudíž původní záměr i název tohoto blogu, už by neplnil to co měl, při našem novém záměru. Kdo neví, tak na tomto blogu, měly být seriály pouze od spisovatelky jménem Sara Shepard.
S Anne, jsme se rozhodly, že bychom porušily naše prvotní záměry a blog, by jsme rozšířily ještě o několik dalších super seriálů, jako například o seriál 13 Reasons Why...
Jenže, to by znamenalo předělat vzhled blogu. Ptáte se kde je problém? Problém je v tom, že ani jedna z nás přesně tohle neumí. Představu o vzhledu máme. Ale to je asi tak všechno. V minulém měsíci, jsem kontaktovala několik lidí, kteří dělají designy (vzhled) blogů. Dokonce i slečnu, jejíž práci najdete na blogu nyní. Bohužel, nikdo se mi neozval... Proto se chci zeptat vás, jestli je někdo z vás tak šikovný, že by nám udělal nový vzhled blogu. Nebo jestli nevíte o někom kdo to dělá. Byla bych určitě ráda, za každé kontakty i nápady.
Další otázka je, jestli by vás vlastně zajímaly články o jiných seriálech než jen o PLL? Já si totiž myslím, že by právě to, mohla být budoucnost našeho blogu :)

Určitě mi napište do komentářů, co si o tomhle všem myslíte.
Děkuju vám, že náš blog stále navštěvujete a přeju vám krásné prázdniny, Your Elise

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama